HAKKIMIZDA

1967 yılında merhum İSMAİL SARITAŞ tarafından kurulan firmamız, günümüze kadar yılların verdiği tecrübe, geleceğe güvenle bakan, hedeflerini çizmiş, kalite anlayışını benimsemiş, teknik ve idari kadrosunun başarılı ve titiz çalışmaları sayesinde en son teknolojik gelişmelerle sektöründe, üretim ve geniş ürün yelpazesi ile dünyanın sayılı firmaları arasında yerini alarak sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Firmamız bugün, toplam 12.000 m² alanda; Konya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Makinalarımız, güçlü gövde yapısı, sorunsuz, sessiz ve seri çalışma, hassas iş yapabilme kabiliyeti, hızlı ve ekonomik teknik desteği, vasıflı işçiliği, uzun ömürlü olması ve kalitesi ispatlanmış markalardan seçilen malzeme ve ekipmanların kullanımı ile sizlere sunduğumuz farklı renk seçenekleri vb. bir çok üstün özelliği ile yurt içinde olduğu gibi dünyanın bir çok ülkesinde de pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmekte ve güvenle kullanılmaktadır.

Almanya / İtalya / İngiltere / Danimarka / İsveç / Tunus Etiyopya / Sudan / Macaristan / Suudi Arabistan / İran / Irak / Cezayir / Mısır / Fas / Suriye / Libya / Yemen / Ürdün / Lübnan / Birleşik Arap Emirlikleri / Gana / Peru / Kolombiya / Ekvador/ KKTC ürünlerimizi ihraç ettiğimiz ülkelerden bazılarıdır.

Firmamızda AR-GE çalışmalarımızla sağladığımız sürekli gelişim ve standart üretim ana ilkelerimizden olup kalitesi, güvenilirliği, üstün hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile oluşturduğumuz dünya pazarındaki yerimizi daha ilerilere taşımak ana hedeflerimizdendir.

Yaptığımız bu hizmetlerle, ülke ekonomisine ve otomotiv sanayiine büyük katkıda bulunduğumuza inancımız övünç kaynağımızdır.

 

SÜREKLİ KALİTE, SATIŞ SONRASI HİZMET, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ TEMEL İLKEMİZDİR.

Our Team

Meet The Team

Amanda Seyfried

Head of Innovation

Ethan Thomas

Customer Relations

Donald Simpson

Head of Operations

Jeff Green

Managing Director